wtorek, 10 maja 2016

Gdzie kupować leki? [która APTEKA najtańsza]

 Kupujemy leki i suplementy dla dziecka


Zastanawiacie się, gdzie kupować leki i suplementy dla swojego dziecka, żeby było szybko i tanio? Podpowiadam, bo mamy wypróbowane źródło. Od razu jednak zaznaczam, że tekst nie jest sponsorowany. Ma na celu jedynie podzielenie się spostrzeżeniami i pozytywną opinią, gdyż przy ostatniej przesyłce na prawdę miło się zaskoczyłem.


Jeśli potrzebujemy wybrać się do apteki i mamy nieco więcej czasu (dziecko nie ma 40 stopni gorączki), to chętnie korzystamy z apteki internetowej. Wiadomo, że zakupy w internecie to wygoda. Jeśli jeszcze dodamy do tego niskie ceny - nic tylko korzystać.

Praktycznie od urodzenia Zuzy korzystamy z Apteki Gemini. Mają tanie leki, dobre ceny na Ziajkę i nawet mleko Bebiko tańsze, niż w Rossmanie z kartą Rossnę. A dla mnie to już spory wyczyn :) Pewnie że nie wszystko jest najtańsze, bo np. Białego Jelenia dla siebie kupowałem taniej w zwykłej drogerii. Mimo to wiele rzeczy jest w dobrych lub bardzo dobrych cenach.

Jeszcze dwie rzeczy są godne uwagi - sposób pakowania oraz czas wysyłki. Produkty zabezpieczają starannie i dość mocno (patrz zdjęcia poniżej), czego brakuje sporej ilości firm handlujących przez Allegro. Natomiast czas wysyłki określają zwykle jako 48h na realizację zamówienia i 24h na transport. A co powiecie na to, jakby Wasze zamówienie zostało złożone w niedzielę, a przyjechało we wtorek do południa? Szybko? Pewnie, że szybko! Nasza ostatnia paczka przyjechała ekspresem i to mnie skłoniło do napisania tego krótkiego tekstu.

A Wy jakie macie ulubione apteki / sklepy z artykułami dla dzieci? Podzielcie się w komentarzach.

Zamówienie Apteka Gemini
- Produkty z zamówienia zostały podzielone na kilka grup. Jakaś gazetka promocyjna też jest.  

Paczka Apteka Gemini
Każda grupa została zapakowana osobno. 


3 komentarze:

  1. To prawda, zakupy internetowe są super - nie traci się czasu i kurier przyjeżdża pod same drzwi :) Co do aptek internetowych, to ja najbardziej lubię Melissę. Mają świetne ceny na Bebilon.

    OdpowiedzUsuń
  2. wapapteka też ma dobre ceny plus łatwo załapać się na darmową przesyłkę. Najczęściej jednak jest to szukanie po różnych aptekach np przez ceneo. W jednej tanie będą kremy a w innej krople.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.